Godziny otwarcia

Nasze Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00.

Lokalizacja

Przedszkole Bajeczka usytuowane jest w dogodnym punkcie na Bemowie niedaleko restauracji McDonalds. Zobacz lokalizację na mapie >>

Wyżywienie

Naszym Przedszkolakom zapewniamy pięć smacznych, domowych posiłków.

Każdy z nich powstaje zgodnie z zaleceniami dietetyka.

Potrawy są przygotowywane na miejscu.

Ilość posiłków nielimitowana.

Dostosowujemy się do specjalnych wymagań żywieniowych.

Dodatkowo wzmacniamy w dzieciach poczucie, że jedzenie jest częścią bardzo ważnego rytuału, scalającego rodzinę, wzmacniającego więzi, czas spotkania z bliskimi i dzielenia się. Czas kształtowania dobrych nawyków, ale również przyjemność wspólnego spędzania czasu – na rozmowie, biesiadowaniu, wymianie wrażeń.

W ramach zajęć dydaktycznych często wspólnie "gotujemy" to co zrobione samemu najlepiej przecież smakuje :)

Poobiedni wypoczynek

W trosce o właściwy rozwój Państwa Dzieci, zapewniamy naszym Przedszkolakom czas na relaks, wyciszenie i sen.

Zajęcia adaptacyjne

Przedszkole trzeba oswoić!!! :-)

Proponujemy rodzicom, aby wspólnie z dziećmi uczestniczyli w zajęciach adaptacyjnych, których celem będzie poznanie miejsca, osób w nim pracujących, zapoznanie się z rytuałami przedszkola, takimi jak powitanie, swobodna zabawa, wspólna praca i zajęcia, posiłek, czy wreszcie odpoczynek i pożegnanie.

Udział w zajęciach pozwoli dzieciom poczuć się pewniej, nawiązać relacje z innymi dziećmi i opiekunami tak, by od września mogły pójść do miejsca, które jest im znane.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dni adaptacyjne zawsze pod koniec sierpnia w godzinach 9 - 11 ( więcej info na miejscu )