\

Staramy się tak kształtować nasze opłaty, by były dostępne dla każdego, kto przykłada wielką wagę do wysokiego poziomu wychowania i edukacji swego dziecka.

Wszystkie ceny obejmują:

• wyżywienie
  • zajęcia muzyczno - rytmiczne
  • codzienne zajęcia z języka angielskiego w wersji podstawowej wplecionej w codzienne zajęcia dydaktyczne
  • język angielski 3 x w tygodniu w wersji rozszerzonej
  • terapia pedagogiczna z pedagogiem specjalnym dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych
  • dziecięca matematyka
  • odimienna nauka czytania I.Majchrzak
  • glottodydaktyka
  • grafo i psychomotoryka
  • elementy Ruchu Rozwijającego W. Sherborne
  • plastyka
  • elementy si

Dla dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego oferujemy bezpłatnie następujące zajęcia :
  • z Ruchu Rozwijającego
  • diagnozę w ramach wczesnego wspomagania rozwoju
  • terapię logopedyczną
  • terapię psychologiczną
  • zajęcia z pedagogiem specjalnym
  • terapię pedagogiczną w ramach realizacji IPET
  • trening umiejętności społecznych (TUS)
Przedszkole na godziny/ karnety:
W naszym przedszkolu proponujemy pozostawienie dzieci na godziny w cenie 12zł/godz.

Istnieje również możliwość skorzystania z godzinowych karnetów ważnych przez 30 dni od dnia zakupu. (przy opcji karnetowej również obowiązuje wpisowe).

45 godzin - 485zł
60 godzin - 580zł
90 godzin - 810zł

Karnety można wykorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia przedszkola. Niewykorzystane godziny przepadają!! Nie ma możliwości ich odrobienia.

Prosimy o dokonywanie wpłat na poniższy nr konta lub KP w przedszkolu