Rekrutacja 2017-2018

poziom podstawowy +  3 razy w tygodniu po 30 min wersja rozszerzona

TUS - TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

LOGOPEDA I PSYCHOLOG na co dzień na terenie przedszkola
poza tym: fizjoterapeuta, pedagog specjalny  i wielu innych doskonałych praktyków
nauczyciele o podwójnych kwalifikacjach w tym terapeutycznych
Wszyscy nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w pracy zarówno pedagogicznej jak i terapeutycznej

Drodzy Rodzice,
Najważniejszą zmianą w Ministerstwie Edukacji Narodowej uchwaloną w 2015 r. była nowelizacja ustawy o systemie oświaty przywracająca obowiązek szkolny dla 7 - latków.
Dzieci sześcioletnie ( urodzone w 2010 roku) zobowiązane są odbyć roczne przygotowanie przedszkolne w przedszkolu, oddziale przedszkolnym zorganizowanym w szkole podstawowej lub innej formie wychowania przedszkolnego. Obowiązek ten rozpoczyna się z początkiem roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 6 lat.
Dziecko 6 - letnie, na wniosek rodzicłów, może rozpocząc naukę w klasie I szkoły podstawowej. Dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym kontynuują przygotowanie przedszkolne w przedszkolu, oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej lub innej formie wychowania przedszkolnego.
Serdecznie zapraszamy do odbycia rocznego przygotowania przedszkolnego dzieci 6 - letnie w naszych Bajeczkowych placówkach.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliowści prosimy o kontakt.
W celu zapisania swojego dziecka do naszego Przedszkola prosimy o wypełnienie zgłoszenia dostępnego w sekcji dokumenty:

Bądź kontakt pod numerem telefonu: 501 076 360 z Dyrektorem Przedszkola - Moniką Tkaczyk

W sekcji dokumenty dostępny jest także regulamin przedszkola prosimy o zapoznanie się.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku: https://www.facebook.com/bajkoweprzedszkola