KADRA

Kadra Przedszkola "Bajeczka" to zespół wysokiej klasy specjalistów dbających na co dzień o realizację najwyższych standardów edukacyjnych, wychowawczych i terapeutycznych.
Grono pedagogiczne w codziennej pracy troszczy się, nie tylko o swoich podopiecznych, którymi są dzieci ale także o całe ich rodziny, świadcząc fachową pomoc w każdej sytuacji.

W skład naszej kadry wchodzą:

Nauczyciele nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego o podwójnych kwalifikacjach poszerzonych o specjalizację terapeutyczną w zakresie terapii pedagogicznej :
  • Panie: Katarzyna Misiura i Katarzyna Winczek
  • Pani Katarzyna dodatkowo posiada specjalizacje resocjalizacja, a także wykształcenie medyczne.
  • Pedagog Montessori, opiekunka żłobkowa posiadająca wykształcenie medyczne Pani Joanna Grzelak.
  • logopeda Agata Filińska
  • Muzykolog w osobie dyrektora/ właściciela przedszkola Pani Monika Tkaczyk.
  • Zastępca dyrektora: Katarzyna Misiura
  • Asystentki wychowawców: Panie:Anna Mystkowska ( fizjoterapeuta, masażysta), Jolanta Janik ( pielęgniarka dyplomowana, opiekunka żłobkowa )
  • Pomoce: Agata Unterberger
  • Woźne, osoby sprzątające: Aneta Rożek
  • Psycholog: Katarzyna Mąciąg
  • Anglista: Agata Filińska
  • Terapeuta pedagogiczny: Katarzyna Misiura
  • Pedagog specjalny: Katarzyna Winczek
  • Wykładowca języka migowego jako alternatywnej metody komunikacji: Katarzyna Winczek
  • gimnastyka korekcyjna z elementami si Bronisława Bieńkowska
  • Rytmika/umuzykalnienie/muzykoterapia: Ewa Stradomska
  • Logorytmika Agata Filińska
współpracuje z nami również szereg doskonałych kompetentnych wolontariuszy :))))
Nasze niezastąpione asystentki na co dzień służą swą pomocą każdemu dziecku oraz wspaniale animują czas wolny, nie pozwalają zostać zapomnianymi staropolskim grom zespołowym, zabawom ze śpiewem, wyliczankom i wierszykom, zabawom ruchowym i podwórkowym oraz grom planszowym.
Pracownicy zewnętrzni:  liczna kadra prowadząca zajęcia dodatkowe, a także psycholog, z którym konsultacje są możliwe kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.
Przedszkole współpracuje z licznymi instytucjami zewnętrznymi w tym Poradniami P - P, a także innymi specjalistami: neurolog, psychiatra, terapeuta SI, metodyk, rehabilitant ( na zasadzie konsultacji ).
Motto, które przyświeca w pracy Naszym nauczycielkom: "Nie tylko z książek płynie dobra nauka, nauczać z sercem to jest wielka sztuka ... ".  :)

ATO PARĘ SŁÓW OD RODZICÓW NA TEMAT KADRY PRZEDSZKOLA BAJECZKA (pozyskano na drodze ewaluacji wewnętrznej w ankietach dla rodziców)  :

Kadra Przedszkola to jego zdecydowany atut. Zaangażowana, profesjonalna, z wielkim sercem, zawsze gotowa wspierać zarówno dzieci jak i ich rodziców.

Pani Asia--------> Rodzice mówią o niej: anioł, a nie opiekun, dzieci ją uwielbiają, w czarodziejski sposób potrafi najmłodsze dzieci przeprowadzić przez okres adaptacji i pomóc im oswoić lęk separacyjny. Wzorowy pedagog, specjalizujący się w opiece nad najmłodszymi.

Pani Kasia M-------------> Rodzice mówią o niej: "nauczyciel z powołania" od lat w grupie przedszkolnej, którą prowadzi tworzy niepowtarzalny klimat współpracy i przyjaźni, który trwa latami również  po ukończeniu przedszkola przez dzieci. Jej absolwenci osiągają bardzo dobre wyniki w edukacji wczesnoszkolnej, są dostrzegani i doceniani przez kolejnych pedagogów.