REKRUTACJA NA ROK 2017/2018

Zapraszamy dzieci od 1,5 r.ż. - 6 r.ż

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Bajeczka" jest placówką integracyjną realizującą program, cele i zadania określone

w ustawie o systemie oświaty posiadającym wpis do ewidencji placówek niepublicznych nr 219

Serdecznie zapraszamy:)

Ważne:  w bieżącym roku w przedszkolu realizowany będzie

TUS -  TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

(całkowicie bezpłatnie dla dzieci z orzeczeniami)

Zapraszamy :)

LOGOPEDA I PSYCHOLOG NA CO DZIEŃ W PRZEDSZKOLU !!!

Wszyscy nauczyciele o podwójnych kwalifikacjach w tym terapeutycznych, ponadto: fizjoterapeuta, pedagog specjalny i wielu innych wspaniałych praktyków z wieloletnim doświadczeniem.

Dla dzieci z orzeczeniami i opóźnieniami w rozwoju mowy proponujemy alternatywne metody komunikacji. ZAPRASZAMY

Masz więcej pytań? Zadzwoń: 501-076-360 Monika Tkaczyk

UWAGA!!

Zapraszamy dzieci 1,5 - 4 lat do przedszkola

5 latki na realizację rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego

6 latki do naszej przedszkolnej zerówki

INTEGRACYJNE PRZEDSZKOLE "BAJECZKA"

Nasz program oparty jest o założenia pedagogiki humanistycznej, która w centrum zainteresowania stawia podmiotowość dziecka.

Dodatkowo program wzbogacony jest o techniki Celestyna Freineta. Za priorytet uznajemy wyzwolenie w dziecku naturalnej potrzeby twórczej, aktywności i wyrażania siebie ekspresyjnie.
W codziennym procesie dydaktycznym (realizacja podstawy programowej) dzieci korzystają z kart pracy wydawnictwa MAC - "Kraina Przedszkolaka".

W procesie integracji wspiera nas program Lwa Wygotskiego "Od gąsienic do motyli".

Przedszkole Bajeczka usytuowane jest w dogodnym punkcie Warszawy. Położenie w pobliżu ul. Przy Agorze zapewnia dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i środkami transportu miejskiego: metro (WAWRZYSZEW), tramwaje, autobusy.

Zapraszamy do obejrzenia

Zobacz lokalizację i dojazd.