Opłaty

Staramy się tak kształtować nasze opłaty, by były dostępne dla każdego, kto przykłada wielką wagę do wysokiego poziomu wychowania i edukacji swego dziecka.

Wszystkie ceny obejmują:

• wyżywienie
  • zajęcia muzyczno - rytmiczne
  • codzienne zajęcia z języka angielskiego
  • Po szczegóły zapraszamy do zakładki zajęcia :)

Dla dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego oferujemy bezpłatnie następujące zajęcia :
  • diagnozę w ramach wczesnego wspomagania rozwoju
  • terapię logopedyczną
  • terapię psychologiczną
  • zajęcia z pedagogiem specjalnym

• Jednorazowa opłata wpisowa (rezerwacyjna) w wysokości 500zł
  • Czesne ( stała, comiesięczna opłata) w wysokości 990zł pokrywająca wszystkie koszty związane z realizacją oferty programowej,
  • Pół dnia dla dzieci powyżej 2,5 roku wynosi 640zł
  • Czesne dla dzieci poniżej 2,5 roku wynosi 1090zł (stała comiesięczna opłata)
  • Pół dnia dla dzieci poniżej 2,5 roku wynosi 690zł miesięcznie (stała comiesięczna opłata)
  • Dzieci z orzeczeniami 300zł miesięcznie (stała comiesięczna opłata)

W przypadku zapisu rodzeństwa istnieje możliwość otrzymania ulgi przy opłacie comiesięcznej.

Przedszkole na godziny/ karnety:
W naszym przedszkolu proponujemy pozostawienie dzieci na godziny, w cenie 12 zł/godz.

Istnieje również możliwość skorzystania z godzinowych karnetów ważnych przez 30 dni od dnia zakupu. (przy opcji karnetowej również obowiązuje wpisowe).

45 godzin - 485zł
60 godzin - 580zł
90 godzin - 810zł

Karnety można wykorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia przedszkola. Niewykorzystane godziny przepadają!! Nie ma możliwości ich odrobienia.

Prosimy o dokonywanie wpłat na poniższy nr konta: