przedszkolak bawiący się

Bajkowa akademia

W przedszkolu publicznym Bajka nigdy nie ma nudy! W ramach Bajkowej akademii organizujemy niezapomniane imprezy urodzinowe, nocowanki czy aktywizujące warsztaty. Stworzyliśmy miejsce, w którym dbamy o relacje i tym samym zachęcamy naszych podopiecznych do integrowania się.

Wspólne świętowanie ważnych wydarzeń, do których można m.in. zaliczyć urodziny, to wspaniała okazja do zabawy i nawiązania przyjaźni z grupą. Z kolei nocowanie w przedszkolu to marzenie wielu dzieci i możliwość wspólnego spędzenia wieczoru w kreatywny sposób. Organizujemy wieczorne animacje, wspólnie przygotowujemy posiłki. Gwarantujemy, że Państwa pociechy wrócą do domu w szampańskich nastrojach!

Animacje dla najmłodszych

Ogromną wagę przykładamy do detali, dlatego w trakcie organizowania animacji dla przedszkolaków, bierzemy pod uwagę preferencje danej grupy wiekowej. Stawiamy na kreatywność – chcemy, aby zajęcia były dla dzieci atrakcją pełną wrażeń! Przygotowujemy rozmaite gry i zabawy integracyjne dopasowane do motywu imprezy. Warsztaty są organizowane dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.