przedszkolak dziewczynka z uniesionymi rękami

Przedszkole prywatne – Białołęka ul. Berensona

Przedszkole integracyjne na Białołęce Bajka, znajdujące się na ul. Berensona, to miejsce, w którym dzieci mogą uczyć się, bawić i zdobywać umiejętności w gronie rówieśników. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników to ludzie z pasją, którzy dbają o to, by przedszkole było przyjazną przestrzenią dla wszystkich dzieci. Dzięki pracy w grupie dzieci będą mogły rozwijać umiejętności społeczne i lepiej przystosują się do późniejszych szkolnych realiów. Wybierając nasze przedszkole integracyjne, mogą Państwo liczyć na pełną pomoc pedagogów oraz psychologów, szeroki wybór zajęć dla dzieci, a także sprzyjającą nauce i odpoczynkowi atmosferę.

Prywatne przedszkola na Białołęce

Nasze prywatne przedszkola na Białołęce zapewniają kompleksową edukację, liczne zajęcia sportowe, językowe oraz artystyczne, na których każde dziecko będzie mogło przyswajać wiedzę w spokoju i własnym tempem. Stawiamy na rozwój poznawczy, emocjonalny i społeczny dziecka, oferując liczne zajęcia i zabawy. Obie nasze placówki na Białołęce, zarówno to na ul. Berensona, jak i przedszkole na ul. Chudoby, znajdują się w dogodnej lokalizacji z dobrym dojazdem. Zapewniamy pełną opiekę, zajęcia terapeutyczne oraz pomoc doświadczonych psychologów.

Przedszkola niepubliczne na Białołęce

Nasze przedszkola niepubliczne na Białołęce posiadają specjalnie przystosowane sale integracyjne, w których dzieci w spektrum autyzmu bądź z niepełnosprawnością mogą ćwiczyć i bawić się. Warto zadbać o prawidłowy rozwój dziecka, zapewniając mu możliwość spędzania czasu w gronie rówieśników. Dzięki temu dzieci nauczą się pracy w grupie, a także otwartości, empatii i wrażliwości. Naszym zadaniem jest stworzenie miejsca, w którym przedszkolaki będą czuły się bezpiecznie i swobodnie.

Język angielski w przedszkolu prywatnym na Białołęce

Przedszkole prywatne na Białołęce oferuje nie tylko wspaniałą opiekę i rozwój dzieci, ale także naukę języka angielskiego. Dzięki temu maluchy już od najmłodszych lat mają szansę poznać język obcy i rozwijać swoje umiejętności językowe. W naszej placówce oferujemy zajęcia z native speakerem, dzięki czemu dzieci poznają poprawną wymowę i swobodnie porozumiewają się w języku angielskim. Wprowadzamy naukę języka przez zabawę, dzięki czemu dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach i czerpią z nich radość i satysfakcję.

Nauka języka angielskiego w wieku przedszkolnym to inwestycja w przyszłość dziecka. Dzieci w tym wieku mają największą zdolność do przyswajania języków obcych, ponieważ ich mózgi są w stanie przetworzyć więcej informacji i lepiej opanować wymowę. Dodatkowo nauka języka angielskiego może być dla dziecka bardzo przyjemna i kreatywna, ponieważ w tej fazie życia dzieci bardzo chętnie się bawią i eksperymentują.

Adaptacja dzieci w przedszkolu integracyjnym w Białołęce

Adaptacja dziecka do przedszkola to ważny proces, który wymaga czasu i cierpliwości ze strony rodziców oraz personelu przedszkola. Wiele dzieci po raz pierwszy opuszcza swój dom i rodziców na dłuższy czas, co może wywoływać u nich niepokój i lęk. Dlatego tak ważne jest, aby zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa i pomóc mu się zaadaptować.

Dokładamy wszelkich starań, by stworzyć warunki, w których dziecko będzie mogło czuć się swobodnie i bezpiecznie. Oferujemy Państwu zajęcia adaptacyjne, czyli krótsze wizyty w przedszkolu, w czasie których dziecko będzie mogło zapoznać się z nową przestrzenią i poznać nauczycieli.