przedszkolak blond chłopiec

Przedszkole integracyjne na Bielanach

Przedszkole na Bielanach to idealne miejsce dla rodziców, którzy szukają instytucji edukacyjnej, która zapewni ich dziecku nie tylko bezpieczne warunki wychowawcze, ale także wsparcie w nauce języka angielskiego. Zajęcia dwujęzyczne z native speakerem to gwarancja, że dziecko pozna nie tylko podstawowe słownictwo, ale także nauczy się płynnie komunikować w języku obcym. Native speaker, który uczyć będzie Państwa dziecko, pomoże mu rozwijać umiejętności językowe oraz odwagę do rozmów po angielsku. Stosujemy technikę immersji językowej, polegającej na naturalnym otoczeniudziecka językiem obcym, co sprawi, że komunikacja będzie mu przychodzić bez trudu i będzie mogło swobodnie się porozumiewać. Metoda ta pozwala na uzyskanie najlepszych efektów w krótkim czasie.

Przedszkole prywatne na Bielanach

Przedszkole niepubliczne na Bielanach to doskonała opcja dla rodziców, którzy chcą zapewnić swojemu dziecku indywidualne podejście do edukacji i rozwijania umiejętności społecznych. Zadbamy o odpowiednie przygotowanie dziecka do szkoły, zapewnimy mu jak najlepsze warunku do rozwoju i pomożemy w nauce funkcjonowania w społeczeństwie i pracy grupowej. Udział w zajęciach w naszym niepublicznym przedszkolu pozwoli dzieciom poczuć się pewniej, nawiązać relacje z innymi dziećmi i opiekunami tak, by od września mogły pójść do miejsca, które jest im znane. Podobnie jak w naszym przedszkolu na Białołęce korzystamy z programu, który jest skierowany na rozwój kreatywności i umiejętności dzieci.

Zajęcia w przedszkolu na warszawskich Bielanach

W naszym przedszkolu na warszawskich Bielanach dzieci mają możliwość uczestnictwa w zajęciach skierowanych na rozwijanie ich kreatywności, wyobraźni oraz umiejętności pracy w grupie. Przedszkole zapewnia odpowiednie warunki do nauki i zabawy, co pozwala dzieciom na swobodne korzystanie z dostępnych zasobów i rozwoju w oparciu o własne zainteresowania.

Dodatkowo przedszkole zapewnia program dydaktyczny skierowany na rozwijanie umiejętności językowych, matematycznych i społecznych, co przygotuje dziecko do dalszej edukacji w szkole. Nauczyciele są doświadczonymi specjalistami, którzy indywidualnie podchodzą do potrzeb każdego dziecka i wspierają jego rozwój. W ramach czesnego oferujemy następujące zajęcia:

• język angielski z lektorem,

• rytmika z orkiestrą dziecięcą,

• podwieczorki z muzyką klasyczną,

• spotkania z ciekawymi ludźmi,

• kids’art – warsztaty kreatywnej edukacji plastycznej,

• zoologia i spotkania ze zwierzętami (hipoterapia i dogoterapia),

• logarytmika,

• opieka logopedyczna,

• opieka psychologa,

• kodowanie z programowaniem.

Propozycja zajęć dodatkowych:

• taniec nowoczesny,

• gry i zabawy ruchowe z elementami gier zespołowych (piłka nożna, koszykówka),

• Masterchef junior – warsztaty kulinarne.

Dodatkowo, przedszkole oferuje zajęcia adaptacyjne dla dzieci oraz rodziców, co pozwoli na stopniowe zaaklimatyzowanie się dziecka z nowym środowiskiem i zapoznanie z rytuałami przedszkolnymi. Dzieci uczestniczą w codziennych zajęciach edukacyjnych, ale również mają czas na swobodną zabawę i odpoczynek. Przedszkole działa przez cały tydzień, za wyjątkiem sobót i niedziel, w godzinach między 7.00 a 17.30, co sprawia, że rodzice, którzy pracują w godzinach porannych lub popołudniowych, mogą skorzystać z jego usług.

przedszkolak chłopiec wskazujący palcem

Grupy integracyjne na Wrzecionie

Grupy integracyjne na Wrzecionie powstały z myślą o wspólnej nauce i zabawie wszystkich dzieci. Integracja z rówieśnikami jest niezwykle istotna, szczególnie w młodym wieku. Dlatego warto wybrać miejsce, które zapewnia doskonałe warunki rozwoju i zdobywania wiedzy dla dzieci z autyzmem czy niepełnosprawnością. Nasze zajęcia prowadzone są przed doświadczonych nauczycieli w różnych częściach Warszawy – przedszkole integracyjne na ul. Chudoby czy Wrzecionie oferują bogaty wybór zajęć językowych, artystycznych czy sportowych. Stworzyliśmy miejsce, w którym każdy przedszkolak może spokojnie się uczyć i wyrażać swoje potrzeby.

Nasze przedszkole integracyjne posiada świetnie wyposażone sale, przeznaczone do nauki oraz do różnych ćwiczeń psychoruchowych. Dzieci będą także mogły bawić się na specjalnie przystosowanych placach zabaw na zewnątrz, pod okiem nauczycieli. Zadbamy o to, by każde dziecko mogło wykorzystywać swoją kreatywność i wyobraźnię, a także zdobywać umiejętności społeczne czy artystyczne. Podczas zajęć zapewniamy dzieciom czas zarówno na naukę, jak i na zabawę, odpoczynek oraz pyszne jedzenie. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty, zapraszamy do kontaktu!