przedszkolaki dwoje dzieci uśmiechniętych siedzących skrzyżnie

Przedszkole na ul. Mehoffera w Warszawie

W naszym przedszkolu na ul. Mehoffera w Warszawie każde dziecko będzie mogło zdobyć edukacje, rozwijać swoje pasje i umiejętności, a także bawić się w gronie rówieśników. Nasza doświadczona kadra nauczycieli i psychologów zadba o bezpieczeństwo, dobre samopoczucie oraz skuteczną naukę wszystkich przedszkolaków. Możemy zapewnić, że do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego potrzeby. Przedszkole jest otwarte od 7.00 do 17.30. Każda z grup liczy sobie do 25 osób i znajdują się pod opieką nauczyciela i nauczyciela wspomagającego.

Oferujemy liczne zajęcia dodatkowe, opiekę logopedyczną, wsparcie psychologa, dostęp do sali integracji sensorycznej oraz wysokiej jakości zajęcia dydaktyczne. Dzieci mogą uczestniczyć w lekcjach tańca, gotowania, kodowania, języka angielskiego czy aktywnościach sportowych. Realizując podstawę programową, korzystamy z kart pracy wydawnictwa WSiP „Planeta dzieci”. Zapewniamy także wiele atrakcji, jak choćby wizyty w kinie i teatrze, koncerty, odwiedziny ciekawych gości, spotkania ze zwierzętami i wiele więcej. Ponadto dzieci otrzymają codzienne pożywne i smaczne posiłki.

Przyjazne warunki i bezpieczeństwo dzieci

W przedszkolu na ul. Mehoffera w Warszawie priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom. Dbamy o to, aby przestrzeń przedszkolna była przyjazna i bezpieczna, zgodna z wytycznymi sanepidu. Nasze sale są wyposażone w nowoczesne zabawki i pomoce dydaktyczne, a także klimatyzowane, co zapewnia dzieciom komfort i bezpieczeństwo w czasie pobytu w przedszkolu. Dziećmi zajmują się wykwalifikowani nauczyciele i nauczyciele wspomagający, którzy dbają o ich bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

W nasze placówce stawiamy na rozwój i edukację dzieci, dlatego nasza oferta jest bardzo szeroka i dopasowana do potrzeb każdego malucha. Zapewniamy opiekę i wsparcie, zarówno w zakresie edukacyjnym, jak i emocjonalnym, co pomaga w przystosowaniu się do nowych warunków i rozwoju w pozytywny sposób.