nauczycielka wychowania przedszkolnego

Strefa nauczyciela – szkolenia i warsztaty

W naszej strefie nauczyciela organizujemy liczne szkolenia i warsztaty dla nauczycieli, którzy chcą podnosić swoje kompetencje i nieustannie się rozwijać. Spotkania zostały przygotowane przez praktyków i ekspertów, którzy od lat wdrażają innowacyjne i skuteczne metody nauczania. Wykorzystujemy aktualną wiedzę z zakresu neurodydaktyki czy psychologii. Jesteśmy dumni z tego, że pomogliśmy już wielu pedagogom w osiągnięciu zamierzonych celów.

Szkolenia rad pedagogicznych

Przeprowadzamy szkolenia rad pedagogicznych, na które serdecznie zapraszamy okoliczne placówki. Z naszym wsparciem zorganizują Państwo pracę przedszkola na najwyższym poziomie. Jeśli jesteście zainteresowani podniesieniem jakości procesów kształcenia oraz doskonaleniem kompetencji nauczycieli, jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania. Stawiamy na rozwój dydaktycznych umiejętności kadry pedagogicznej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – chętnie przedstawimy szczegóły oferty.