Zapisy

Zapisy do przedszkola często wiążą się dla rodziców z dużym stresem. Dlatego chcemy jak najbardziej ułatwić Państwu ten proces. Na stronie znajdą Państwo wszystkie niezbędne wnioski oraz dokumenty wymagane do przedszkola. Nasze przedszkole Bajka w Warszawie posiada klika placówek w różnych dzielnicach. Mogą Państwo pobrać daną kartę zgłoszeniową do każdego z nich, wypełnić dokument i przesłać nam wymagane informacje na temat dziecka oraz jego opiekunach. Należy pamiętać, by wybrać wniosek do preferowanej przez siebie placówki. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące procesu rekrutacji bądź opłat za przedszkole, zapraszamy do kontaktu!

Warto zadbać odpowiednio wcześnie o zapisy do przedszkola integracyjnego i zapewnić dziecku jak najlepsze warunki do rozwoju i nauki. Przyjmujemy zgłoszenia na następny rok przedszkolny, zachęcamy, aby zapoznać się z naszą ofertą i złożyć wymagane dokumenty w wyznaczonym czasie. W naszym przedszkolu odbywają się liczne zajęcia, które rozwijają umiejętności i talenty dziecka, w tym m.in. lekcje języka, zajęcia artystyczne czy sportowe. Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.30.

(*) - Pola oznaczone gwiazdką, są wymagane.

Karta zgłoszenia do przedszkola

doc Karta zgłoszenia do przedszkola (pdf)

Nieprawidłowe dane