przedszkolak uśmiechnięta dziewczynka w kapturze

Przedszkole integracyjne na Bemowie

Przedszkole integracyjne na Bemowie oferuje zajęcia językowe z native speakerem. Dzięki metodzie immersji językowej – otaczaniu dziecka drugim językiem – możemy sprawić, że maluchy zaczną swobodnie i bez trudu komunikować się po angielsku. Nasze przedszkole na Bemowie otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.30. Dogodna lokalizacja naszej placówki zapewnia łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i środkami transportu miejskiego. Posiadamy własny, pełen zieleni oraz wyposażony i bezpieczny plac zabaw, na którym dzieci mogą aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Przedszkole publiczne na Bemowie

Przedszkole publiczne na Bemowie powstało z myślą o zapewnieniu dzieciom bezpiecznego i przyjaznego miejsca do rozwoju, kształcenia i zabawy. Nasza doświadczona kadra nauczycieli i pedagogów zadba o wszystkie potrzeby dziecka. Dajemy dzieciom swobodę w wyborze działań, kreatywność i samodzielność, stają się one pewne siebie, a ich rozwój staje się bardziej naturalny. Zajęcia w naszym przedszkolu opierają się na pracy z materiałami dydaktycznymi, które pozwalają na doskonalenie zdolności manualnych i intelektualnych. Nasza kadra nauczycieli jest wykwalifikowana, z pasją i doświadczeniem w pracy z dziećmi. Wychowawcy są zawsze gotowi służyć wsparciem oraz wskazać drogę do rozwoju dla każdego dziecka.

Wyżywienie w przedszkolu w Warszawie na Bemowie

Wiemy, jak ważna w rozwoju dziecka jest odpowiednio zbilansowana dieta, dlatego naszym przedszkolakom zapewniamy pięć smacznych, pełnowartościowych posiłków. Potrawy przygotowujemy na bieżąco, a ich ilość jest nielimitowana. Menu ustalamy w konsultacji z dietetykiem, dostosowując się do indywidualnych zaleceń i alergii. Staramy się wzmacniać świadomość dzieci na temat zdrowego żywienia oraz tego, że posiłki smakują jeszcze lepiej, kiedy jemy je wspólnie z bliskimi. W naszej placówce odbywają się także podwieczorki z muzyką klasyczną, a w ramach zajęć dodatkowych oferujemy także warsztaty kulinarne Masterchef junior.

Dlaczego warto wybrać przedszkole integracyjne na Bemowie?

Nauczyciele naszego przedszkola na warszawskim Bemowie to ludzie z pasją, którzy pomogą przedszkolakom rozwijać kreatywność, talent, umiejętności językowe i społeczne, a także samodzielność. Każda z naszych placówek, od przedszkola na Bielanach, po oddział na Białołęce, posiada dobrze wyposażone sale do nauki, zabawy i integracji. Nasza kadra nauczycieli jest wykwalifikowana, z pasją i doświadczeniem w pracy z dziećmi. Staramy się, aby nasze zajęcia były dostosowane do potrzeb i zainteresowań każdego dziecka, a nasze metody pracy uwzględniają indywidualne podejście do każdego malucha. Przedszkole w Warszawie na Bemowie to także placówka, która dba o rozwój emocjonalny dzieci i wychowanie w duchu tolerancji i szacunku dla innych.

przedszkolu na Bemowie uczymy dzieci, jak radzić sobie w różnych sytuacjach, rozwijamy ich empatię i umiejętności społeczne. Nasza placówka znajduje się w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu, a w naszej ofercie znajdują się także zajęcia sportowe, muzyczne i artystyczne. Pragniemy, by nasi podopieczni byli w pełni przygotowani do wejścia w świat edukacji i nauki, a jednocześnie zachowali swój naturalny zapał do poznawania świata.

Bezpieczna adaptacja

Proponujemy rodzicom, aby wspólnie z dziećmi uczestniczyli w zajęciach adaptacyjnych, które przygotowują dzieci do uczęszczania do przedszkola. Celem programu jest poznanie przez dziecko miejsca, osób w nim pracujących oraz zapoznanie się z rytuałami przedszkola. Udział w takich zajęciach pozwoli dzieciom poczuć się pewniej i łatwiej nawiązywać relacje z innymi dziećmi oraz opiekunami i czuć się bezpieczniej w nowym miejscu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do zapisów!

przedszkolak rozmarzony chłopiec

Grupy integracyjne na Bemowie

Grupy integracyjne na Bemowie zapewniają doskonałe warunki do nauki i zabawy dla dzieci z autyzmem bądź niepełnosprawnych. W naszych przedszkolnych oddziałach integracyjnych wszystkie dzieci uczą się wspólnie, co pozytywnie wpływa na ich rozwój. Nasi nauczyciele we wszystkich przedszkolach, zarówno na Bemowie, jak w grupach integracyjnych na Wrzecionie zadbają o indywidualne potrzeby każdego dziecka. Przedszkolaki otrzymają pełne wsparcie pedagogów i będą mogły bawić się w gronie rówieśników w przyjaznej, spokojnej atmosferze. Podczas pierwszych zajęć adaptacyjnych mile widziani są rodzice, których obecność z pewnością ułatwi dzieciom przyzwyczajenie się do nieznanego otoczenia.

Nasze zajęcia integracyjne na Bemowie mają pomóc dzieciom w przygotowaniu się do nauki w szkole. Celem naszego przedszkola jest zapewnienie maluchom możliwości zdrowego rozwoju społecznego, emocjonalnego i psychofizycznego. Doświadczenie oraz zaangażowanie naszych nauczycieli z pewnością wpłyną pozytywnie na proces nauki przedszkolaków. W grupach integracyjnych dzieci będą mogły poznawać świat, uczyć się języków, cieszyć zabawą z rówieśnikami i wykorzystywać swoje talenty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisów!